Pulszky Ferenc: Életem és korom. I-II. köt. Magyar Századok. Bp., 1958... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000005/Pulszky-Ferenc-Eletem-es-korom-I-II-kot-Magyar-Szazadok-Bp-1958-Szepirodalmi-Kiadoi-e~II2385734
2385734
15754
394
Books: History
Beschreibung: Pulszky Ferenc: Életem és korom. I-II. köt. Magyar Századok. Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
: pelikán_kristóf