17572.
Beendet 394. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Vitéz Irsy László: Az én házam - az én váram. Hogy építsem, hasznosítsam házam, kertem, otthonom. Bp., Palladis. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.