Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Sigrid Hinz: Innenraum und Möbel. Von der Antike bis zur Gegenwart. Berlin, 1976, Henschelverlag. Bútorok és lakberendezés történetével foglalkozó könyv, német nyelven, képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval, karton védőtokban. A védőborítón és a tokon kopásokkal, a kötés részben kissé elvált, egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras