Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Peasant Art in Austria and Hungary. Szerk.: Charles Holme. 'The Studio' brit művészeti folyóirat különszáma (special number), benne Amelia Sarah Levetus (1853-1938), Michael Haberlandt (1860-1940), és Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920, a Magyarországról szóló részt írta (Hungarian Peasant Art) tanulmányaival. London-Paris-New York, 1911, The Studio, X+54 p.+92 (fekete-fehér fotókat tartalmazó kétoldalas képtáblák) t. + 16 (nagyrészt hártyapapírral védett színes képtáblák) t. Angol nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, egykorú névbejegyzéssel, hiányzó hirdetésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras