P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Budapest, 1976, Gondolat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, sérült javított papír védőborítóban.