Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső kötéstábla belsején a papír javított.