Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Katalog der Orientalisch-Keramischen Ausstellung im Orientalischen Museum 1884. mit zahlreichen Illustrationen. Wien, 1884, Verlag des Orientalischen Museums, 1 t+XLII+150 p. Német nyelven. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. A katalógusban többek között Pallavicini Alfonz, Rothschild Albert, Eszterházy Miklós, Hunyady Henriette, és gróf Zichy Ödön gyűjteményének darabjaival. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, rajzzal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf