https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 120
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2384671
12951
393
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1914-1918 'BMW', német nyelvű autóreklámok, 2 db, kartonra kasírozva, 14x22 cm és 26x18 cm 2376808
12952
393
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Óriás méretű sör reklám molinó 350x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2377418
12953
393
0
4000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Air India reklám figura cca 1970 Műanyag. / Air India figurine from the 70s. 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2377982
12954
393
0
6000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
4 db reklámos felszolgáló fém tálca Coca Cola és Pilsner Urquell 2-2 db. d: 30, 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2361555
12955
393
0
3600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Magyar Királyi Osztálysorsjáték reklámterv, vegyes technika, papír, pecséttel és banki aláírásokkal a hátoldalán, hajtott, szakadással, kopásnyomokkal, 62×48 cm 2178324
12956
393
0
800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-1960 Mads Stage (1922-2004) dán művész illusztrációjával díszített angol, kacsás fémdoboz, jelzett, kopott, rozsdával, 9x7x5 cm/ Mads Stage (1922-2004) duck tin box, signed, "made in England", worn, rusty, 9x7x5 cm/
Das Lot is nicht erreichbar
2216744
12957
393
0
1200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Budapesti Keksz- és Ostyagyár papír, illusztrált, bonbonos doboz, 14,5x21x5,5 cm + Magyar Édesipar 2db konyakmeggyes papírdoboza, 3,5x10,5x18,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2384393
12958
393
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970-1980 Retró Pepsi fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2384388
12959
393
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970-1980 Retró Coca-Cola fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2381510
12960
393
0
2400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
300 db soralátét / beer mats 2297971
12961
393
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Unicum Vilmos illusztrált fém tábla, krétával írható, jó állapotban, 68,5x49 cm 2288767
12962
393
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
9 db háború előtti vegyes, festett fém doboz
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse