Tétel

Katalognummer:

11505.
Beendet 393. Fernauktion
Uhren

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Felesütős fali inagaóra. XIX. sz. magyar, Jelzett Sziklai Budapest. Szép állapotú zománc számlappal, ráz súlyokkal. Jó állapotú faragott fa tokkal, üvegezett, Kis repedéssel a tokon, kis javításra szorul, felzúzó kulccsal. 125 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf