Rahmen Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2353900
11978
393
Frames
Lakkozott fa képkeret, aranyozott. Képméret: 47x32 cm, keret külső méret: 51x65 cm
2381081
11979
393
Frames
Régi nyomat díszes képkeretben, keret kis hibával. Képméret_ 36x30 cm 2381087
11980
393
Frames
Malom ábrázolás régi olajfestményen, (sérült). Jelzett. Jó állapotú képkretben . Képméret_ 35x25 cm 2382849
11981
393
Frames
5 db különböző képkeret, 26×27 és 36×29 cm közötti méretekben
2382858
11982
393
Frames
5 db különböző képkeret, 21×17 és 24×19 cm közötti méretekben
2361062
11983
393
Frames
Dekoratív, nagyméretű fa képkeret nyomattal, belső méret: 58,5x79,5 cm
2361052
11984
393
Frames
Dekoratív, üvegezett fa keret apró sérüléssel, gobelinnel, belső méret: 28,5x36 cm 2361374
11985
393
Frames
Dekoratív fa keretben nyomat. Belső méret: 40,6x66,5 cm 2361370
11986
393
Frames
Dekoratív, kissé sérült fa keretben nyomat. Belső méret: 40,6x56,5 cm 2162734
11987
393
Frames
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF