Judaica Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2384700
12987
393
3400
Judaica
Hőseink emléke. Szarvason és Szentandráson az 1914-18. nagy háború hősi halottai emléktáblájának avatásán a templomban mondta: Friedmann Hillél szarvasi rabbi. Szarvas, 1923, Müllerné. 15p. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval, ragasztott gerinccel, 2. sztl oldalon halvány intézményi (?) bélyegzővel. 2380408
12988
393
Judaica
Judaika kristály tál. Jelzés nélkül kis lepattanással 25x13 cm
2361910
12989
393
Judaica
cca 1916-38 össz. 2 db Kivonat a Pesti Izr. Hitközség születési jegyzékéből Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus lánya részére 1916-ból és 1918-ból. Egyik hátoldalán Bp.-Deák téri ág. ev. magyar lelkészi hivatalos bizonyításával 1938-ból, mely szerint Gerő Zsófia 1938-ban áttért evangélikus vallásra, bélyegzőkkel, ev. lelkész, vallástanigazgató aláírásával. Sérült, ragasztott.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF