Tétel

Katalognummer:

13297.
Beendet 393. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

cca 1974-76 össz. 3 db ökölvívással kapcsolatos nyomtatvány, műsorfüzet: Füzesy Zoltán: A ring óriásai, Jack Johnson, Jack Dempsey, Joe Louis, Rocky Marciano, Cassius Clay, Papp László. 48p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Honvéd 25 1949-1974, Nemzetközi Ökölvívó verseny, május 8-12. Sportcsarnok. 32p. Műsorfüzet. Kiadói papírkötés. + Honvéd Kupa, Nemzetközi Ökölvívó Torna, március 31-április 4. Sportcsarnok. Bp., 1976, Bp. Honvéd SE Sajtó- és propaganda Osztálya. 32p. Műsorfüzet. Kiadói papírkötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz