10401.
Beendet 393. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Ledniczky Z 1911 jelzéssel: Rőzsegyűjtők. Olaj, vászon, sérült. Díszes fa keretben, 35,5×52,5 cm