10474.
Beendet 393. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm