Gáspár Gyula: Székely ezermesterek. Bp., 1944., Franklin, 96 p.+XXXII ... https://www.darabanth.com/de/393-Fernauktion/393.0/Bucher/Bucher-Technik~1000017/Gaspar-Gyula-Szekely-ezermesterek-Bp-1944-Franklin-96-pplusXXXII-fekete-feher-keptablak~II2378524
2378524
17237
393
Books: Technics
Beschreibung: Gáspár Gyula: Székely ezermesterek. Bp., 1944., Franklin, 96 p.+XXXII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, a hátsó kötéstáblán kívül-belül ceruzás jegyzetekkel.
: hsz