Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Gáspár Gyula: Székely ezermesterek. Bp., 1944., Franklin, 96 p.+XXXII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, a hátsó kötéstáblán kívül-belül ceruzás jegyzetekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz