A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Engelbert Klüpfel (1733-1811): Institutiones Theologiae Dogmaticae in Usum Auditorum Tertiis Curis Emendatiores. Pars I. Vienna, 1807, J. G. Binz, 24+463 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
Auswahl vorzüglicher Predigten auf alle Sonn- und Feiertage des Jahres, wie auch bei verschiedenen Gelegenheiten und der heiligen Fastenzeit von einer Gesellschaft katholischer Geistlicher. Dritter Band, drei Hefte. München-Passau-Regensburg, 1830, J. M. Daisenberger, 328+336 p. Német nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 7. rész. Buda, 1850., M. Kir. Universitas betüivel, 666+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.