15056.
Beendet 393. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Pécsi Márton-Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, illusztrációkkal, kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.