Mezey István: Az igazi Japán. 24 képes táblával. A szerző, Mezey István (1895-?) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1939, Magyar Nippon Társaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.