Baktay Ervin: A világ tetején. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és fiai). A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Szerkeszti: Cholnoky Jenő. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.