15025.
Beendet 393. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Asztalos István: A hévizgyörki középkori templom. Egy XIII. századi romtemplom régészeti feltárása és műemléki helyreállítása. Múzeumi Füzetek. 39. sz. Aszód, 1989, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés.