Carioni Stellwag Károly Tr.: A gyakorlati szemészet tankönyve. Ford.: Vidor Zsigmond. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára VI. Pest., 1868., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XIV+771 p.+ 3 (színes litográfiák) t. Szövegközti fametszetekkel. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 3 kijáró lappal és 3 kijáró táblával. Ritka!