Bloch Iván: Korunk nemi élete. Tekintettel korunk műveltsége. Bp., 191... https://www.darabanth.com/de/393-Fernauktion/393.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000015/Bloch-Ivan-Korunk-nemi-elete-Tekintettel-korunk-muveltsege-Bp-1910-Kostyal-Jeno-Kiadoi~II2278113
2278113
17160
393
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Bloch Iván: Korunk nemi élete. Tekintettel korunk műveltsége. Bp., 1910, Kostyál Jenő. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: pelikán_kristóf