Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Bloch Iván: Korunk nemi élete. Tekintettel korunk műveltsége. Bp., 1910, Kostyál Jenő. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf