17156.
Beendet 393. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
A természet. Ismeretterjesztő cikkek, elbeszélések, tárcák és állatmesék. XXVIII. évfoly., 1.-2. szám. Szerk.: Nadler Herbert. Bp, 1932, Budapest Székesfőváros Állat- és Növénykertjének kiadása. Egészvászon kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.