Háborús előadások. A Sárospataki Irodalmi Kör kiadványai. Értekezések I. Sárospatak, 1916, Ref. Főiskola Könyvnyomdája. Kiadói papír borításban, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.