Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Vekerdi József: A cigány népmese. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 13. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé kopott, gyűrött borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bk