Vekerdi József: A cigány népmese. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 13. Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/393-Fernauktion/393.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000022/Vekerdi-Jozsef-A-cigany-nepmese-Korosi-Csoma-Kiskonyvtar-13-Bp-1974-Akademiai-Kiado-~II2384661
2384661
17329
393
Books: Tales
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Vekerdi József: A cigány népmese. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 13. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé kopott, gyűrött borítóval.
: bk