Biri néni [Barta Béláné, Parizsa Borbála]: Biri néni szakácskönyve [Br... https://www.darabanth.com/de/393-Fernauktion/393.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000013/Biri-neni-Barta-Belane-Parizsa-Borbala-Biri-neni-szakacskonyve-Brasso-1926-Brassoi-~II2382045
2382045
17094
393
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Biri néni [Barta Béláné, Parizsa Borbála]: Biri néni szakácskönyve [Brassó], 1926 Brassói Lapok Könyvosztályának kiadása, 191 p. Második kiadás. Az erdélyi konyha népszerű bemutatása. Kiadói sérült félvászon kötésben, a kötéstábla elvált a könyvtesttÅ‘l, a lapok jó állapotban, utolsó oldalon kézzel Ãrt recept.
: karap_norbert