Dr. Biró József: Magyar művészet és erdélyi művészet. Erdélyi Tudományos Füzetek 80. sz. Kolozsvár, 1935, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói papírkötésben. Néhány oldalon sérült, kisebb szakadásokkal.