Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

13

Beschreibung:

Francois Villon: A szegény Villon tíz balladája és szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp., 1940, Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 71 p. Hozzákötve: Faludy György: Villon balladái - - átköltésében. Bp., (1937), Officina, (Löbl Dávid és Fia-ny.), 90+2 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Harmadik kiadás. Korabeli átkötött aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, jó állapotban. Jeges Ernő (1898-1956): ifj. Bakay Lajos könyve, klisé, papír, jelzett a nyomaton, 7x4 cm. Ifj. Bakay Lajos (1917-1998) orvostörténész, idegsebész.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert