Antik

Zahl der Lose: 24

11321.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüstözött alpakka füles kínáló kristály üveg betéttel. Lepattanással d: 17 cm
11322.

Rufpreis:
2 000 HUF

Biedermeier fa ládika. Kulcsos, sérült furnérral. 28x22x12 cm
11323.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik, feltehetően XVII. sz. míves fém zár kulccsal, zárcímerrel, működik, m: 36 cm
11324.

Rufpreis:
10 000 HUF

Antik, feltehetően XIX. sz. míves fém ajtózár kilinccsel, kulccsal, zárcímerrel, működik, m: 19 cm
11325.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik, XVIII. sz. míves, díszes fém lakat kulccsal, működik kopott, 14x9 cm
11327.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Antik ovális fém lakat kulcs nélkül, kopott, 14x9 cm
11328.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik, feltehetően XIX. sz. míves fém ajtózár két kilinccsel, kulccsal, rozsdás, nem működik, m: 28 cm
11329.

Rufpreis:
5 000 HUF

11330.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11331.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ovális tükör gipsz rátétes fa kerettel, rózsa díszítéssel 32x39 cm
11332.

Rufpreis:
5 000 HUF

11333.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF