Antik Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2268892
11321
392
Antique
Iparművész, bőrdíszműves előszobai szett. Tükör, hőmérő, újságtartó. Jó állapotban. Tükrös darab mérete. 61x40 cm 2374342
11322
392
Antique
Ezüstözött alpakka füles kínáló kristály üveg betéttel. Lepattanással d: 17 cm
2374390
11323
392
Antique
Biedermeier fa ládika. Kulcsos, sérült furnérral. 28x22x12 cm
2375410
11324
392
Antique
Antik, feltehetően XVII. sz. míves fém zár kulccsal, zárcímerrel, működik, m: 36 cm 2375407
11325
392
Antique
Antik, feltehetően XIX. sz. míves fém ajtózár kilinccsel, kulccsal, zárcímerrel, működik, m: 19 cm 2375391
11327
392
Antique
Antik, XVIII. sz. míves, díszes fém lakat kulccsal, működik kopott, 14x9 cm 2375382
11328
392
Antique
Antik ovális fém lakat kulcs nélkül, kopott, 14x9 cm
2375375
11329
392
Antique
Antik, feltehetően XIX. sz. míves fém ajtózár két kilinccsel, kulccsal, rozsdás, nem működik, m: 28 cm 2346421
11330
392
30000
Antique
1864014
11331
392
50000
Antique
cca 1900 Otto Fennel Söhne Kassel antik teodolit, szintező, jelzett, hiányos, m: 24 cm / Antique German theodolite, marked, incomplete, 24 cm
2375099
11332
392
Antique
Ovális tükör gipsz rátétes fa kerettel, rózsa díszítéssel 32x39 cm
911310
11333
392
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF