ZILAHY Ágnes: A befőttekről. Gyümölcs, főzelék és saláta épen való eltartása. A legújabb tapasztalatok után írta -- Bp., [1899], Singer és Wolfne. 92+[6] p. Kiadói félvászon kötésben, színes, litografált címképpel; kopott sarkokkal