Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+2 p.+CLXXI t.+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval,