https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 161

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-
1
30851.

1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club)"  egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva "M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I.", hátlapon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (51mm) T:2
1
30852.

1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club)" egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva "M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I.", hátlapon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (51mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "Szinészek-Drogisták 1935." Br labdarúgó sport emlékérem, füllel (37mm) T:2 ph.
1
30853.

1935. "Szinészek-Drogisták 1935." Br labdarúgó sport emlékérem, füllel (37mm) T:2 ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina
1
30854.

Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1935. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922 / Hds. Síverseny 1935 - Futó II. oszt. 11." Br katonai díjérem mellszalagon (45x30mm) T:2,2-
1
30856.

1935. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922 / Hds. Síverseny 1935 - Futó II. oszt. 11." Br katonai díjérem mellszalagon (45x30mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "M. Kir. Zrínyi Ilona Tiszti Leánynevelő Intézet / Intézeti Sportverseny" Zn díjérem (42x58mm) T:2
1
30857.

1935. "M. Kir. Zrínyi Ilona Tiszti Leánynevelő Intézet / Intézeti Sportverseny" Zn díjérem (42x58mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining  (320x250x70mm) C:AU,XF
1
30858.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "PÉNZINTÉZETI SPORTEGYLETEK SZÖVETSÉGE 1912-1927" ezüstözött fém lemezplakett, "1936. ÉVI ASZTALI TENNISZ CSAPATBAJNOKSÁG" márványtalpon (57x43mm) T:2
1
30859.

1936. "PÉNZINTÉZETI SPORTEGYLETEK SZÖVETSÉGE 1912-1927" ezüstözött fém lemezplakett, "1936. ÉVI ASZTALI TENNISZ CSAPATBAJNOKSÁG" márványtalpon (57x43mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" Br díjérem (28,5mm) + 1929. "V. Ker. PLE" Br sportlövészet plakett (52x35,5mm) T:2
1
30860.

1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" Br díjérem (28,5mm) + 1929. "V. Ker. PLE" Br sportlövészet plakett (52x35,5mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF
1
30861.

Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1937. Balatoni vitorlást ábrázoló, nyolcszögű, egyoldalas Br plakett, kétoldalt lyukakkal a felfüggesztéshez, gravírozva "RALLYE AÉRIEN BALATON 1937" (66x40mm) T:1-
1
30862.

1937. Balatoni vitorlást ábrázoló, nyolcszögű, egyoldalas Br plakett, kétoldalt lyukakkal a felfüggesztéshez, gravírozva "RALLYE AÉRIEN BALATON 1937" (66x40mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2
1
30863.

1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse