https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 161
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2077215
30851
391
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- 2114992
30852
391
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club)" egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva "M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I.", hátlapon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (51mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2131942
30853
391
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "Szinészek-Drogisták 1935." Br labdarúgó sport emlékérem, füllel (37mm) T:2 ph.
Das Lot is nicht erreichbar
2132466
30854
391
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina 2281594
30856
391
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922 / Hds. Síverseny 1935 - Futó II. oszt. 11." Br katonai díjérem mellszalagon (45x30mm) T:2,2-
Das Lot is nicht erreichbar
2281228
30857
391
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "M. Kir. Zrínyi Ilona Tiszti Leánynevelő Intézet / Intézeti Sportverseny" Zn díjérem (42x58mm) T:2 2144973
30858
391
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2090868
30859
391
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "PÉNZINTÉZETI SPORTEGYLETEK SZÖVETSÉGE 1912-1927" ezüstözött fém lemezplakett, "1936. ÉVI ASZTALI TENNISZ CSAPATBAJNOKSÁG" márványtalpon (57x43mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2165927
30860
391
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" Br díjérem (28,5mm) + 1929. "V. Ker. PLE" Br sportlövészet plakett (52x35,5mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2154347
30861
391
0
9000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF 2114932
30862
391
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. Balatoni vitorlást ábrázoló, nyolcszögű, egyoldalas Br plakett, kétoldalt lyukakkal a felfüggesztéshez, gravírozva "RALLYE AÉRIEN BALATON 1937" (66x40mm) T:1- 2145032
30863
391
0
20000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse