https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 161

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina
1
30838.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1933. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET JUBILÁRIS ÉRME" 1913-1933 BSE" fém sportérem (59mm) és "LEITGIB JÁNOSNAK 25 éves közszolgálati jubileuma és 10 éves főtitkársága érdemei elismeréseül a.Budapest" Sport Egyesület" fém tábla (72x20mm) fekete márványtalapzaton (100x139x18mm) T:2-
1
30839.

1933. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET JUBILÁRIS ÉRME" 1913-1933 BSE" fém sportérem (59mm) és "LEITGIB JÁNOSNAK 25 éves közszolgálati jubileuma és 10 éves főtitkársága érdemei elismeréseül a.Budapest" Sport Egyesület" fém tábla (72x20mm) fekete márványtalapzaton (100x139x18mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori - Emlékül KISOK 1933. ápr. 9." Br emlékplakett (64x100mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (36mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (31,5mm) T:2
1
30840.

1933. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori - Emlékül KISOK 1933. ápr. 9." Br emlékplakett (64x100mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (36mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (31,5mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933. "Soroksári öreg leventék díja 1933" ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és "Sportlövész" ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés
1
30841.

1933. "Soroksári öreg leventék díja 1933" ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és "Sportlövész" ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával "GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F." (61x41mm) T:1-
1
30842.

1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával "GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F." (61x41mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. "K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25" Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba Hungary 1934. "K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF enamel error
1
30843.

1934. "K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25" Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba Hungary 1934. "K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF enamel error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés
1
30844.

1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:2
1
30845.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" ezüstözött, aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x21mm) T:2
1
30846.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" ezüstözött, aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x21mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas Br sport plakett, "ŐSZI MEETING 1934" gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club)" one-sided Br plaque, with "ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934)" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch HP.: 4929.
1
30847.

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas Br sport plakett, "ŐSZI MEETING 1934" gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club)" one-sided Br plaque, with "ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934)" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch HP.: 4929.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1-
1
30848.

1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1935. "Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK)" egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2-
1
30850.

1935. "Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK)" egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse