Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2131903
30838
391
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina 2153730
30839
391
Numismatik
1933. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET JUBILÁRIS ÉRME" 1913-1933 BSE" fém sportérem (59mm) és "LEITGIB JÁNOSNAK 25 éves közszolgálati jubileuma és 10 éves főtitkársága érdemei elismeréseül a.Budapest" Sport Egyesület" fém tábla (72x20mm) fekete márványtalapzaton (100x139x18mm) T:2-
2154918
30840
391
Numismatik
1933. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori - Emlékül KISOK 1933. ápr. 9." Br emlékplakett (64x100mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (36mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (31,5mm) T:2
2184402
30841
391
Numismatik
2115039
30842
391
Numismatik
2155880
30843
391
Numismatik
1934. "K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25" Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba Hungary 1934. "K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF enamel error 2117012
30844
391
Numismatik
2359518
30845
391
Numismatik
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:2 2359521
30846
391
Numismatik
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" ezüstözött, aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x21mm) T:2 2142892
30847
391
3400
Numismatik
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas Br sport plakett, "ŐSZI MEETING 1934" gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club)" one-sided Br plaque, with "ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934)" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch HP.: 4929. 2059330
30848
391
4400
Numismatik
1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1- 2131411
30850
391
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF