Werbungen

Zahl der Lose: 92

Diadal szivarkapapír majdnem teljes nagy doboz, adójegyes csomagokkal, + Diadal reklámos pénz-visszaadó tálca, üveg, sérült. 17x19 cm
13120.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1921 "A legideálisabb fűtés a Marabu" Magyar Radiátor Gyár Rt. Budapest tájékoztató prospektus
13121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Chevrolet Corvette két oldalt zománcozott fém reklámtábla / Enameled sign. d: 30 cm
13122.

Rufpreis:
6 000 HUF

Amstel Beer sör tükrös reklám tábla, fa keretben, jó állapotban, 50x34 cm
13123.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Magyar Királyi Osztálysorsjáték reklámterv, vegyes technika, papír, pecséttel és banki aláírásokkal a hátoldalán, hajtott, szakadással, kopásnyomokkal, 62×48 cm
13124.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

4 db papírdoboz, közte: Románc, Macskanyelv, 7,5x15,5x2 cm és 18x28,5x3,5 cm közötti méretekben
13125.

Rufpreis:
2 000 HUF

Shell limitált szériás reklámtábla sorszámozott 1950/7050. Dombornyomott, zománcozott fém reklámtábla / Enameled sign. d: 21x30 cm
13126.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

cca 1940 Diana sósborszesz reklám és Rotaprint reklám nyomtatvány
13127.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF