Werbungen Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2362801
13120
391
Advertisement
Diadal szivarkapapír majdnem teljes nagy doboz, adójegyes csomagokkal, + Diadal reklámos pénz-visszaadó tálca, üveg, sérült. 17x19 cm
2358045
13121
391
Advertisement
1921 "A legideálisabb fűtés a Marabu" Magyar Radiátor Gyár Rt. Budapest tájékoztató prospektus 2357887
13122
391
Advertisement
Chevrolet Corvette két oldalt zománcozott fém reklámtábla / Enameled sign. d: 30 cm 2355104
13123
391
Advertisement
Amstel Beer sör tükrös reklám tábla, fa keretben, jó állapotban, 50x34 cm 2361555
13124
391
7500
Advertisement
cca 1930 Magyar Királyi Osztálysorsjáték reklámterv, vegyes technika, papír, pecséttel és banki aláírásokkal a hátoldalán, hajtott, szakadással, kopásnyomokkal, 62×48 cm
2300006
13125
391
Advertisement
4 db papírdoboz, közte: Románc, Macskanyelv, 7,5x15,5x2 cm és 18x28,5x3,5 cm közötti méretekben 2357891
13126
391
Advertisement
Shell limitált szériás reklámtábla sorszámozott 1950/7050. Dombornyomott, zománcozott fém reklámtábla / Enameled sign. d: 21x30 cm 2361899
13127
391
Advertisement
cca 1940 Diana sósborszesz reklám és Rotaprint reklám nyomtatvány Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF