cca 1897 Wilhelm (Vilmos) Unger (1837-1932) metszette, Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap alján Országos Magyar Képzőművészeti Társulat szárazbélyegzőjével. Lap jobb alsó sarkában 6960 sorszámmal. Kissé foltos, lap bal alsó sarkában töréssel. 21x17 cm.