Tétel

Katalognummer:

10648.
Beendet 391. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD

Beschreibung:

cca 1897 Wilhelm (Vilmos) Unger (1837-1932) metszette, Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap alján Országos Magyar Képzőművészeti Társulat szárazbélyegzőjével. Lap jobb alsó sarkában 6960 sorszámmal. Kissé foltos, lap bal alsó sarkában töréssel. 21x17 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf