10426.
Beendet 391. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Komáromi Kacz E jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fa keretben. 35,5x29,5 cm