Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Gubányi Károly (1867-1935): Öt év Mandzsuországban. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,é.n. (1906), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 327+1 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér fotók)+1 térkép. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, hiányzó lapokkal (címlap, előszó, elülső szennylap), a könyv az 1. oldalnál kezdődik, a térkép kijár.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert