17152.
Beendet 391. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Szőllős Henrik: Az ember és világa.Természettudományos olvasmányok. Bp., 1941, Szociáldemokrata Párt, ("Világosság"-ny.), 228 p. Első kiadás. Átkötött kopott álbordás félbőr-kötésben, aranyozott felső lapélekkel, az eredeti papírborítókat bekötötték, ajándékozási sorokkal.