O. Kümmel: Die Kunft Chinas, Japans und Koreas. Wildpark- Potsdam. 1929, Akaemische Verlagsgesellschaft. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Aranyozott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.