Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egye... https://www.darabanth.com/de/391-Fernauktion/391.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/Divald-Kornel-Magyarorszag-muveszeti-emlekei-Bp-1927-Kir-M-Egyetemi-Nyomda-Kiadoi-ege~II2363109
2363109
16676
391
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kis kopással.
: karap_norbert