Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2344827
30538
390
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss György (1943-2016) 1984. "Vasas Országos Amatőr Diapályázat" Br plakett eredeti tokban (96mm) T:1- 2331612
30539
390
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem (60mm) T:1-,2 2345674
30540
390
14000
Numismatik
Kósa István (1953-) 1999. "50 éves az OTP Bank Rt." Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (62,28g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina 2294514
30541
390
Numismatik
Lajos József (1936-) DN "Ifjúsági Nívódíj" Br emlékplakett (99mm) T:2 2294521
30542
390
Numismatik
Lajos József (1936-) DN "A munkás évek emlékére" Br emlékplakett (98mm) T:2 2345629
30543
390
Numismatik
Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" jelzett Ag emlékérem (~43,83g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo SG2
2318799
30544
390
7500
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (35,83g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Adamo SF7
2331529
30545
390
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank / Raoul Wallenberg Egyesület" Ag emlékérem (36.11g/0.925/42.5mm) dísztokban T:1 (eredetileg PP) patina
2286615
30546
390
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött Br részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP)
2224233
30547
390
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo. 2346815
30548
390
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2331622
30549
390
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF