Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 124

Kiss György (1943-2016) 1984. "Vasas Országos Amatőr Diapályázat" Br plakett eredeti tokban (96mm) T:1-
30538.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem (60mm) T:1-,2
30539.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kósa István (1953-) 1999. "50 éves az OTP Bank Rt." Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (62,28g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina
30540.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lajos József (1936-) DN "Ifjúsági Nívódíj" Br emlékplakett (99mm) T:2
30541.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Lajos József (1936-) DN "A munkás évek emlékére" Br emlékplakett (98mm) T:2
30542.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" jelzett Ag emlékérem (~43,83g/0.800/42,5mm) T:1  Adamo SG2
30543.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (35,83g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Adamo SF7
30544.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank / Raoul Wallenberg Egyesület" Ag emlékérem (36.11g/0.925/42.5mm) dísztokban T:1 (eredetileg PP) patina
30545.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött Br részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP)
30546.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
30547.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30548.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T:2
30549.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF