Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 124

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30526.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,59g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.
30527.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,12g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
30528.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (33,66g/0,925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30529.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

30530.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30531.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem ÁPV műbőr tokban, tanúsítvánnyal (12g/0,925/32mm) T:1  (eredetileg PP)
30532.

Rufpreis:
3 000 HUF

30533.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Garamkeszi János (1936-2014) 1971. "Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény" Br emlékérem (38mm) + 1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére 1980 - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kibinyi Ferenc Múzeum" Br emlékérem (32mm) T:1-
30534.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:1-
30535.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1966. "Szigetvárért" Br plakett (80mm) T:1
30536.

Rufpreis:
10 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Ag és Br emlékérem pár (28,05g/0.640/42,5mm) T:1,1-  Adamo KE19
30537.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF