Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2289110
30626
390
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1902. "FELSŐ-LÖVŐI ÁG. EV. TANINTÉZETEK / TORNA VERSENY 1902" Br sport emlékérem füllel (29mm) T:1- ph. 2352789
30627
390
Numismatik
Istók János (1873-1972) 1909. "Magyar Labdarúgók Szövetsége - Corinthián Vándordíj" egyoldalas Br plakett, hátoldalán gravírozva "NAGY LÁSZLÓ A MUNKA JUTALMÁUL 1938" eredeti dísztokban (91x50,5mm) T:1- HP 2950. 2288599
30628
390
Numismatik
Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII" Br elmékérem (34mm) T:2 ph. 2352788
30629
390
Numismatik
Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) 1926. "1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926" egyoldalas Br emlékplakett, eredeti sérült tokban (81mm) T:1- 2215603
30630
390
Numismatik
1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Milánó 1930. IV./21" jelzett Ag lemezplakett márványtalpon (64x99x19mm) T:2 2332506
30631
390
Numismatik
2285766
30632
390
Numismatik
~1930. 3xklf "PSE" lövész sportérem T:2,2-
2326526
30633
390
Numismatik
1932. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - Asztali tennisz csapatbajnokság 1932" jelzett Ag lapka (43x55mm) márványtalapzaton (60x85x10mm) T:2 patina 2208646
30634
390
300
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Bajnok II. hely Leventeverseny 1936." ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2 kopott ezüstözés
2285759
30635
390
Numismatik
1937. "A Hazáért" aranyozott Br díjérem (36mm) + ~1930. "A Hazáért" Br díjérem mellszalag nélkül (36mm) T:2,2- 2353101
30636
390
Numismatik
Fonyó Márton (1896-1989) 1938. "C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" egyoldalas fém plakett "DEUTSCH EDÉNEK - 1938. I. 15. CÉGLIGA" gravírozással, eredeti tokban (80x56mm) T:1-
2353093
30637
390
Numismatik
Fonyó Márton (1896-1989) 1938. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája - C.L.L." egyoldalas fém plakett "ÖNZETLEN MUNKÁSSÁGÁÉRT - DEUTSCH EDE ÚRNAK 1938 CÉGLIGA" gravírozással, eredeti tokban (87x58mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF