Veress D. Csaba: Szentkirályszabadja évszázadai. Egy balaton-felvidéki község története. E. Kisházi Rozália, és Erdész Károly fotóival. A fotósok, E. Kisházi Rozália (1953-) és Erdész Károly (1944-) által dedikált. "Szántó Zoltánnak fotósbarátsággal a Szerzők. Rozi, Károly. 1998. október 20." Szentkirályszabadja, 1998., Szentkirályszabadja Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
Mikusné Dr. Nádai Magda: "Úttörők a Balatonért". Bp.,1983., Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.