Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 16

Veress D. Csaba: Szentkirályszabadja évszázadai. Egy balaton-felvidéki község története. E. Kisházi Rozália, és Erdész Károly fotóival. A fotósok, E. Kisházi Rozália (1953-) és Erdész Károly (1944-) által dedikált. "Szántó Zoltánnak fotósbarátsággal a Szerzők. Rozi, Károly. 1998. október 20." Szentkirályszabadja, 1998., Szentkirályszabadja Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
13165.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egan Ede: Feladatok a dunai hajózásunk és gyáriparunk fejlesztése számpontjából. Bp., 1915, Szerző, (Hornyánszky Viktor-ny.), 1 t.+16 p. Kiadói papírkötés, kérelemmel, utalvánnyal.
13166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikusné Dr. Nádai Magda: "Úttörők a Balatonért". Bp.,1983., Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
13167.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1980 15 db balatoni hajót ábrázoló fotó és képeslap albumlapokon fotósarokkal.
13168.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF