Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív blondel keretben. 74x94 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE, WE DO NOT SHIP IT!