Tétel

Rufpreis:

500 000 HUF
1 355,01 EUR, 1 562,50 USD

Beschreibung:

Lossonczy Tamás (1904-2009): Élénkség, 1982. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és 479. oeuvre-katalógusszámmal feliratozott. Proveniencia: Lossonczy Tamás hagyatéka. 40x50 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf