Lossonczy Tamás (1904-2009): Élénkség, 1982. Olaj, vászon. Jelzett, há... https://www.darabanth.com/de/390-Fernauktion/390.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lossonczy-Tamas-1904-2009-Elenkseg-1982-Olaj-vaszon-Jelzett-hatoldalan-autograf-feli~II2353462
2353462
10132
390
500000
Rufpreis:
500 000 HUF 1 355,01 EUR , 1 562,50 USD
Beschreibung: Lossonczy Tamás (1904-2009): Élénkség, 1982. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és 479. oeuvre-katalógusszámmal feliratozott. Proveniencia: Lossonczy Tamás hagyatéka. 40x50 cm.
: pelikán_kristóf