12943.
Beendet 390. Fernauktion
Foto
800 HUF
cca 1900-1950 össz 11 db fotó, portrék, iskolai csoportképek, részben keményhátú fotó kartonon, kopott, részben sérült, 12,5x12,5 és 21,5x14,5 cm közötti méretekben