Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2345822
17658
390
Books: Social sciences
Ámor és Hymen. Jegyesek és házasok tapasztalt útmutatója a szerelem és házasság titkaiban. Átdolgozta: Dr. Nádas Mihály. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Papír kötésben újrakötve.
2331340
17659
390
Books: Social sciences
Kmetykó János: Az iskolai nevelés reformja. Az Országos Testnevelési Tanács Munkálatai III. Bp., 1915, M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, 264 p. +1 (kihajtható tábla) t. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
2346465
17660
390
Books: Social sciences
Székely Béla: a Te gyereked. H.n. 1934, Bibliotéka. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés
2346538
17661
390
Books: Social sciences
Kémeri Sándor: Anatole France sétái. Bp., é.n. Dante. Egyedül jogosított kiadás. Kiadói papírkötés. 2328549
17662
390
Books: Social sciences
Weissmahr Béla: A szellem valósága. Filozófiai útmutatás. Bp., 2009, Kairosz. Kiadói papírkötés.
2298867
17663
390
Books: Social sciences
Max Adler: Marx a gondolkodó. Ford.: Takács Mária. Bp., 1923, Népszava. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött elülső papírborítóval.
2233465
17664
390
Books: Social sciences
2333341
17665
390
Books: Social sciences
Erdődi János: Neveléstan. I. rész: Embertan. Bp.,1881, Lauffer Vilmos. Félvászon kötés, sérült gerinccel.
2281518
17666
390
Books: Social sciences
Dr. Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Bp., 1881, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói megviselt egészvászon kötés,
2346534
17667
390
Books: Social sciences
Béres András: Arra van egy kőhíd rakva.... Kecskemét, 1982, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. 2316122
17668
390
Books: Social sciences
Ethnographia. 104. évf. 1 sz. Szerk.: Lukács László. Bp.,1993, Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. Kiadói papírkötés.
2316123
17669
390
Books: Social sciences
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF