Haynal Imre: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1938., Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat, XIV+487 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
Gaál István: Természettudományi koholmányok és balítéletek. Amit rosszul tudunk. Budapest, 1987., Terra-Maecenas, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben, az első oldalon beírással.