Várady József: Tiszáninnen református templomai. 3. sz. pótfüzet: A kondói református egyház története. Sajószentpéter, 1996, Borsodi Református Egyházmegye. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző, Várady József (1930-2008) kondói református lelkész által Dobrossy István (1946-2015) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár igazgatója részére dedikált példány.
Várady József: Tiszáninnen református templomai. 5. sz. pótfüzete: A lelkészek neve és sírjaik. Debrecen, 2006, Litográfiai Nyomda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
Lajos Árpád: A magyar nép játékai. Franklin-Társulat kiadása. Ebből a kötetből a képmellékletek hiányoznak. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt kötés, gyűrt, megkopott borító.